Авдіївка. Кому треба сказати спасибі

6 коментувати
Незважаючи на близькість фронту і паніку в соцмережах, місто вистояло

Хочу сказати спасибі тим, хто допоміг місту вистояти.

Незважаючи на близькість фронту, паніку в соцмережах і відвертий саботаж з боку СЦКК, місто всього за добу забезпечене предметами першої необхідності, в тому числі водою, медикаментами, продуктами харчування, одягом і пунктами обігріву. У будинках не Африка, але до 15-17 градусів тепло підтримувалося практично весь цей час. Охочі ж покинути місто безперешкодно можуть скористатися функціонуючим транспортом. Найважливіше – в місті немає паніки.

Все це сталося не само собою. За цим стоять конкретні люди і структури, яким треба віддати належне. Військово-цивільна адміністрація Донецької області, Управління Національної поліції Донецької області, керівництво профільних міністерств і комунальних підприємств спрацювали чітко, злагоджено, без метушні і - що важливо - без піару і показухи. Це говорять всі, хто зараз там - журналісти, волонтери та спостерігачі.

Найважливіше – в місті немає паніки

Ми вміємо критикувати, це добре і правильно. Але і заслуги треба відзначати. Спасибі вам усім, хто зараз там - за роботу, витримку та турботу про людей. Окреме спасибі всім волонтерам, які кинулися в місто у перші години і перебувають там до цього часу.

Підтримайте їх і ви - не важливо, як; слова підтримки від своїх значно важливіше заяв і стурбованості міжнародних органів, країн і структур.

Текст опубліковано з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.