Атака на НАБУ набирає обертів

3 коментувати
Еліта, що йде - бореться за накрадений status quo

Атака на НАБУ набирає обертів.

Якщо я правильно все розумію, Генеральна прокуратура та СБУ готують ряд кримінальних проваджень щодо працівників Антикорупційного бюро, в тому числі з середньої керівної ланки. Зокрема, найближчим часом готується підозра керівництву підрозділу детективів. Атака буде по всіх фронтах - звинувачення у протиправній діяльності, публічна дискредитація, саботаж, повне призупинення створення Антикорупційного суду.

І все це після майже тижневого мовчання генерального прокурора у відповідь на викрадення двох працівників НАБУ, яких більше десяти годин незаконно утримували в приміщенні департаменту ГПУ на вул. Петлюри, 7/9 і намагаючись шляхом тортур вибити з заручників необхідні свідчення.

Я щиро сподіваюся, що ті, хто затіяв цей маразм - розуміють, що роблять і який може бути результат. НАБУ - єдиний правоохоронний орган в країні, у керівництва якого немає політичних зобов'язань. Він був створений всупереч волі політиків, і тепер вони цинічно і відкрито роблять все, щоб він не заробив.

НАБУ - єдиний правоохоронний орган в країні

Це війна. Але не проти корупції та беззаконня. Це війна еліти, що йде - за накрадений status quo. Судячи з усього, нам нікуди не дітися від вуличної демократії.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.