А тепер про нашу реальність

4 коментувати
Генерального прокурора вибирали, ламаючи через коліно колишніх соратників, роздаючи преференції союзникам олігархів і переступаючи через вимоги та очікування суспільства

Чи могли ми собі уявити два роки тому, що в країні, де люди вийшли на Майдан зокрема і проти корупції, генерального прокурора будуть вибирати, ламаючи через коліно колишніх соратників, роздаючи преференції союзникам олігархів і переступаючи через вимоги і очікування суспільства?

Було чотири місяці на вироблення рішення, узгодження суперечностей, призупинення консервації прокурорських органів і розробку конкурсних умов для обрання нового генпрокурора.

За цей час із системи повністю були вигнані зачатки реформаторської команди, перепризначені сотні старих кадрів, а парламенту кинули кістку у вигляді похапцем підготовлених змін, за якими стоїть лише бажання змінити критерії призначення потрібних людей.

Це не пафос. Це реальність, в яку ми прийшли. І яка позбавляє будь-яких доказів на користь оптимізму, подальшої довіри і сподівань. Цю систему потрібно руйнувати радикально і боляче, по-хорошому і вмовляннями вже не вдасться - вони не мають міри.

І окремо важливо пам'ятати, що зміни в законі про прокуратуру, які, зокрема, дозволять Юрію Луценку стати керівником відомства, не були б проголосовані без двадцяти друзів Олеся Довгого, чотирнадцяти однодумців Віталія Хомутинніка і десятка-півтора колишніх регіоналів.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.