Заборона "Дождя": хто винен

8 коментувати
Ситуація з телеканалом не існує сама по собі, вона – прямий наслідок ситуації, в яку усіх нас втягнуло керівництво РФ

Спостерігаючи за обговореннями заборони в Україні трансляції "Дождя", що вже почалися, і залишаючи осторонь істерики пропаганди, хочу сказати своїм друзям, зокрема колегам у РФ, таке.

Я не вбачаю в цьому нічиєї (з пристойних людей) провини. Просто ситуація така, що бути одночасно і російським і українським каналом вже не виходить. І далі не вийде. Ні в "Дождя", ні у будь-кого ще. Просто йде війна, в якій Росія напала на Україну і окупувала частину її території.

Безсумнівно, для Росії "Дождь" – це прогресивний канал. Але для України він – російський, який містить в ефірі те, що в Україні є неприйнятним ні за законом, ні щодо суспільства. А "Дождь", мовлячи в Росії, не може цього не містити. Тому що на нього тисне влада.

Це не локальна історія та історія не про "утискання свободи слова", це взагалі не про те. Ситуація з "Дождем" не існує сама по собі, вона – прямий наслідок ситуації, в яку усіх нас втягнуло керівництво РФ.

Думаючих росіян я прошу поглянути на події очима українців

В ідеалі я б прокоментував заборону "Дождя" в Україні сумним мовчанням. Все зрозуміло, як в тій чистій листівці з анекдоту про Рабиновича.

А думаючих росіян я прошу поглянути на події очима українців. У російських умовах це може вимагати серйозних зусиль. Але якщо ви це зможете, у вас не залишиться причини для обурення.

Текст опубліковано з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.