Виконаємо Мінськ – Україна закінчиться

19 коментувати
Захід вимагає від України де-факто капітуляції, легітимації російських завоювань, та ще й доступу агресора до системи влади в країні

Мінські угоди нав'язані Україні під загрозою повномасштабної агресії в той час, як Захід, який її роззброїв, де-факто відмовився від гарантій Будапештського меморандуму, закрив очі на крах системи ядерного нерозповсюдження і післявоєнного устрою Європи.

Дрібні санкції не завадили Росії піти в атаку в Сирії.

І Захід же тепер вимагає від України де-факто капітуляції, легітимації російських завоювань, та ще доступу агресора до системи влади в країні. Якщо це виконати — все, Україна закінчиться.

Мінські угоди настільки явно несправедливі по відношенню до жертви агресії, що абсолютно нездійсненні. Це потрібно чесно та публічно визнати.

Потрібно припинити займатися імітацією, прямо заявити про безглуздість переговорів у такому форматі і вийти з Мінських угод. Нагадавши Заходу про його гарантії, назвавши війну — війною, Росію агресором, "лідерів Д/ЛНР" — не "ополченцями", а колаборантами, які не можуть бути суб'єктами будь-яких переговорів. І надалі будь-які переговори вести тільки на умовах повернення агресором всіх окупованих територій, включаючи Крим.

Мінські угоди настільки явно несправедливі, що абсолютно нездійсненні

Зараз це звучить, звичайно, як демагогія, і, напевно, справедливо буде мене за це лаяти. Але я чомусь впевнений, що в підсумку так і станеться.

Яким би важким і ризикованим не здавалося це рішення, Україні доведеться на нього піти, а Заходу доведеться його прийняти. Обґрунтування? Просто в України, як і у Заходу, іншого виходу немає.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.