Цар умиває руки

27 коментувати
Після Нового року Москва поставлена Києвом у програшну ситуацію. І це доводить слабкий хід Кремля - проведення соцопитування у Криму

В Інтернеті традиційно багато різного стьобу, але якщо аналізувати серйозно, то історія з договором про постачання електроенергії до Криму, по суті справи, перший самостійний успіх української зовнішньої політики. Принаймні, на східному її напрямку. Це об'єктивно, незалежно від фокусу неупередженого спостерігача, - пише Айдер Муждабаев для Крым.реалии.

Чесно кажучи, навіть враховуючи жорстку позицію кримськотатарського меджлісу, від української влади я такого не очікував (занадто багато було до цього фактів, що свідчили про існування підкилимних домовленостей). Визнаю, що помилявся. Щось там, мабуть, виросло - чи то за допомогою меджлісу, чи то якось ще, неважливо. Думаю, ви розумієте, що (у політичному сенсі).

Після Нового року Москва поставлена Києвом у явно програшну ситуацію, коли люди буквально сидітимуть без світла і мерзнутимуть взимку через два слова у контракті. На мій особистий погляд, "соцопитування" у цій ситуації видається не сильним, а слабким і метушливим ходом: "Цар умиває руки".

"Низовим" підтвердженням даної тези може слугувати моє раптове листування з мешканцем Сімферополя, який ходив зустрічати Новий рік на центральну площу, а потім чомусь вирішив поділитися враженнями зі мною. Наводжу його повідомлення майже дослівно (воно дещо плутане, але зміст зрозумілий), з виправленням помилок і нецензурних слів:

"Щодо визнання території Криму в цьому контракті українським... На площі я почув: Росія не виправдала надій, все г..., за України було краще. І тут же люди співали гімн після привітання Путіна. Мене взяв шок. Крим на розриві. Хочуть жити, як за України, але кричати при цьому "Росія"... І тут усі в а... , думають, що П. здає назад".

Звичайно, так вважають не всі в Криму, але я і не ВЦДСД з його 93-ма відсотками.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.