Найчесніший Кремль. За що Путін заслуговує на оплески

3 коментувати
Російська влада відкрито говорить громадянам, що вважає їх своєю власністю, причому не найціннішою

Не буде перебільшенням сказати, що в якомусь сенсі я захоплююся російською владою. Оскільки люблю прямих, відвертих людей. А люди, які стоять зараз біля керма Росії, саме такі.

У всіх попередніх версіях автократій влада, краще або гірше, але хоча б робила вигляд, що переживає всі негаразди на «особливому» (а іншого в диктатур не буває) шляху разом з народом. Ця, по суті справи, навіть і не намагається.

Так, вони можуть, звичайно, десь прибріхувати, вивертатися, лукавити, але зовсім мляво, винятково для проформи. Суть проведеної політики гранично ясна й окреслюється з кожним днем все чіткіше. Тобто – зрозуміла кожному росіянину, який, звичайно, ані секунди не вважає владу жертовної, безкорисливої.

Так, повідомляє влада, ми знизимо ваші доходи, причому різко, в рази: в два, в три, в п'ять разів, – залежно від ситуації. Так, це все Кримнаш, але – ахаха – ви ж самі хотіли.

Так, ми обкладемо вас усіма можливими податками, зборами, будемо доїти і особисто вас, і ваш бізнес, у кого він ще є. Ми будемо робити це послідовно, жорстко і стільки, скільки буде потрібно.

Ми будемо економити на вашому здоров'ї, на освіті ваших дітей, на якості ваших продуктів, на одязі, взутті, на ліках, на пенсіях: будемо платити їх якомога пізніше, а якщо буде потрібно – взагалі не будемо. Сказано вже, що, згідно "скрєпам", діти повинні піклуватися про батьків.

Ми будемо економити на вашому здоров'ї, на освіті ваших дітей, на якості ваших продуктів

Так, на відібрані у ваших сімей гроші ми будемо будувати і показувати по телевізору ракети, танки й літаки. Але ж зрозуміло, що сім з десяти ракет будуть вкрадені та підуть на наші рахунки в російських і закордонних банках, підуть нашим дітям, у яких буде все те, чого ми позбавляємо ваших дітей, причому в тисячократному розмірі.

Так, ви будете сидіти на дупі, в повній дупі, копирсатися в гною на своїх ганебних плебейських дачах, а ми будемо жити в елітних селищах, на закордонних віллах, подорожувати, плескатися в теплих морях, пити дороге вино і одягатися в речі кращих дизайнерів. Наші діти вже стали або стануть громадянами ЄС або США, а ваші – невиїзними, де-юре або де-факто, яка різниця. Аха-ха.

А ви будете все це просто терпіти, тому що ви – наша власність, і далеко не найцінніша, навіть скоріше тягар.

Все це якщо й не говориться ось прямо так, то демонструється вкрай відкрито: і дурний як пень зрозуміє. Ні про яку скромність можновладців та їхнього оточення мова не йде. Все напоказ, назовні.

Безумовно, це вищий щабель розвитку диктаторської справи в історії. Розпуста, про яку який-небудь Калігула з його горезвісною шкапою навіть мріяти не міг. Автократизм, доведений до досконалості. Еталон стилю.

Дорога російська владо! Звичайно, п'янке повітря несвободи може зрештою зіграти з вами злий жарт. Але поки – браво! – ви заслуговуєте тільки оплесків. Набагато бурхливіших і триваліших, ніж це було в СРСР.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.