Румунський Майдан – сигнал для України

3 коментувати
Панове корупціонери, це тільки здається, що Румунія далеко, що немає прямих аналогій, а ви хитріші, ніж тамтешні

На мій погляд, румунський "антикорупційний Майдан" для України – це сигнал. В першу чергу, сигнал для вітчизняних корупціонерів. Навіть якщо вони поки його не сприйняли, не приміряли на себе.

Панове нехороші, я не політолог, але тут це й не потрібно, і можете уточнити у них (у тих, кому ви не платите). Справа ось у чому. Це тільки здається, що Румунія далеко, що немає прямих аналогій, а ви хитріші, ніж тамтешні. Ви не хитріші, а нахабніші й безкарніші. Але, як відомо з класики, п'янке повітря свободи зіграло з Іполітом Матвійовичем злий жарт (с).

З вашою шаленою корупцією (якщо порівняти її з румунською, то там її фактично немає), насправді, час закінчувати. Ще пограбуєте батьківщину під час війни, адже начебто поки з рук сходить, і не встигнете озирнутися, як в один прекрасний день вас просто не стане; деяких, можливо, фізично. Може, вам погано видно, але народ на вас дуже і дуже злий. Спілкуючись з різними людьми, від ветеранів АТО до театральної інтелігенції, можу доповісти. Цей народ виходив на Майдан, загартований війною і не завжди беззбройний. І, якщо у вас незабаром щось всередині не тьохне, не ввімкнеться інстинкт самозбереження, то може вистачити якої-небудь непередбачуваної іскри, яка виведе людей з себе.

Цей народ виходив на Майдан, загартований війною і не завжди беззбройний

Це не залякування і не зрадофантазії. Якщо вийти з привластного космосу, скасувати послугу "політолог за викликом", можна помітити, що критична маса зла на корупцію вже накопичилася. Саме тут пар сильніше за все підпирає кришку. Корупція багатьма активними українцями сприймається як безвихідь, в яку уперлося, не більше, не менше, майбутнє країни. А багатьма – взагалі як державна зрада.

Панове корупціонери! Всього не вкрадеш і не понесеш. Ні вам загибелі, ні Україні потрясіння не потрібні. Подумайте про це на комфортному дозвіллі під відео з Бухареста.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Більше поглядів тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.