18 червня 2018, понеділок

Проблеми тільки починаються. Про що говорить депортація Саакашвілі

5 коментувати

У тих, хто вважає депортацію Саакашвілі рішенням проблем, вони тільки починаються

Особисто у Саакашвілі і в близькій, і в далекій перспективі все буде ок.

Подібні дії проти нього для більшості українців (не обов'язково його «фанатів») виглядають як невпевненість, як страх влади — за рік до виборів. Думаю, багато в чому перебільшений, але йому все це йде в іміджевий плюс.

Владі, відповідно, в мінус. Де б фізично не перебував Саакашвілі, внутрішньополітична ситуація, м'яко кажучи, простішою не стане. Тут він — мітинговий лідер, неабияк при тому маргіналізований. А на Заході буде найжорстокішим публічним критиком, який багато знає і якому немає вже жодного сенсу щось недоговорювати.

Так, його «понесе». Так, у Саакашвілі і там своєрідна репутація, але якщо ми думаємо, що «це все фігня», то ми не дуже старанно думаємо. Всі, кому треба, цим скористаються. І всередині України, і за її межами.

Внутрішньополітична ситуація, м'яко кажучи, простішою не стане

Що сказати. З одного боку, як кажуть, всі бажання мусять збуватися. З іншого боку, щиро не розумію, як цього можна не розуміти. Вдасться в підсумку депортація чи не вдасться, це — сигнал до початку внутрішньополітичних загострень, штучний їх поштовх, і загострення будуть по всіх фронтах.

Дивно повторювати, ніби ж всі розумні люди, але прості рішення в політиці майже завжди хибні. Дуже шкода.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу  Мнения Нового Времени


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.