Олег Сенцов і вирок божевільного рейху

2 коментувати
Скоро ми станемо свідками того, що до російських "кіношників" буде ставитися з огидою увесь світ

Стосовно того, чому мовчать російські кінематографісти, бачачи, як їхнього колегу Олега Сенцова хочуть посадити на двадцять з гаком років ні за що. При тому, що очевидно: Олег — це людина, якій коли-небудь будуть ставити пам'ятники, іменем якої будуть називати вулиці.

Але зараз Сенцову загрожує вирок очманілого рейху, а російські кінематографісти, люди, що глибоко вірять у Господа Бога та бюджетні гроші, потупивши очі, мовчать. На відміну від їхніх іноземних колег зі світовим ім'ям. Причому мовчать як "патріоти", так і "ліберали", тобто ті, хто такими вважаються.

Я постараюся відповісти повно, розгорнуто, так, щоб більше ні у кого не виникало таких питань до російської кіноінтелігенції. Бо я окремих її представників трішечки знаю, а про звичаї інших трошки чув.

Олег — це людина, якій коли-небудь будуть ставити пам'ятники

Все просто. Річ у тому, тому що російські кіноінтелігенти — лайно. І як особистості, і як художники в переважній своїй більшості. Пара фільмів з якими-небудь нагородами нічого не змінюють, з лайна теж можна зліпити пасочку. Тому, прошу вас, з лайном не треба вести бесіди. Не треба закликати гівно встати з колін і стати людиною. До кізяка не може бути жодних питань, підтримка лайна Олегові не допоможе, не повинно липнути і не прилипне до нього лайно. Лайно повинне лежати тихо, а пристойні люди не повинні у жодному разі наближатися до кізячка.

Впевнений, що так і буде. І скоро ми станемо свідками того, що до російськиих "кіношників" буде ставитися з огидою увесь світ.

Тьху.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.