Навіщо Путіну Кримський міст

1 коментувати

Якщо включити мізки, відключивши емоції, то варто розглядати Керченський міст, як економічну санкцію проти РФ, яку Путін наклав сам

Але зробив він це не тільки за власним бажанням. До прискорення і подорожчання цього космічно дорогого і економічно непотрібного проекту доклали руку кримські татари і українці, перегородивши дорогу українським контрабандним товарам з материка.

Цей міст — чиста імперська примха фюрера, без якої він обійтися не міг. Економічно міст мав би сенс, якби РФ була нормальною країною, і тоді він став би ще одним мостом між Азією і Європою, частиною великого транспортного коридору.

А в ситуації окупації Криму цей міст впирається в центральний ринок міста Сімферополя і ворота військової бази в Джанкої. Все.

Судноплавство, порушення законів і інше — це окремі питання, я власне про міст говорю. А ще я впевнений, що його будівельники не впевнені, що він у всіх місцях встоїть. Пам'ятаю, будували трамплін до Олімпіади в Сочі, внизу текла річка, і він поповз. І ось на подібний випадок у росіян є попи з кадилами для освячення бетонних конструкцій і росТВ – для висвітлення версії про «українських диверсантів», коли з мостом щось трапиться. Думаю, заготовки такої новини про всяк випадок уже лежать у редакторів пропаганди.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.
Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.