Моя порада росіянам, хворим на #Кримнаш

11 коментувати
Саме з усвідомлення нелюдяності Кримнаша почнеться нова Росія

Кримнаш - це рак совісті.

За великим рахунком, це все, що я хотів би сказати своїм друзям, своїм читачам, своїм колегам, своїм знайомим - і не знайомим. Все інше другорядне.

Багато хто, вважаю, захворіли Кримнашем помилково. По дурості. Емоційно. Але якщо ви самі не видалите з себе цю пухлину, що робить нестерпним і принизливим життя цілого народу, який ні в чому перед вами не винен, то ви не збережете в собі людину. Що б ви не думали, не писали, не говорили.

Працюйте над собою. Саме з усвідомлення нелюдяності Кримнаша, покаяння перед кримськотатарським народом, який мучать нові сталіністи, і почнеться нова Росія. Будь-який інший фундамент непридатний. Тому що заснований на насильстві, безсердечності, беззаконні і брехні.

Бажаю всім залишитися людьми. Вірю, ви це можете.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.