Кремлівські пропагандисти, визначтеся

7 коментувати
Російське телебачення ніяк не може вирішити: у Криму повно своїх продуктів або ж Україна морить жителів півострова голодом

Дуже крута каша клекотить в головах у РФ-пропагандистів, прямо починаєш переживати за них, щоб не трапився розрив мозку.

То "Криму не потрібна Україна, всього свого повно", то "Україна влаштовує в Криму голодомор". Схоже на марення з важкого "бодуна". "Товарищи", ви все ж таки визначтесь.

Який у Криму може бути голодомор, якщо Росія постачає їжею і всім на світі свою крайню Північ, де зовсім нічого не росте й немає ніяких доріг? Які проблеми? Учасники Кримського Майдану хочуть припинити комерційні відносини України з Кримом. Це ж дико, з якого боку не подивись

Постачала б Росія їжу, будматеріали, метал, комп'ютери в регіон, який відчикрижила в неї інша країна? Ні. А чому це повинна робити Україна? Ось і вся мораль.

Саме мораль, яка в даному випадку повністю виключає вигоду. Україна повинна сама в собі розібратися. Або її громадяни в Криму знаходяться на окупованій території, де по відношенню до них чинять беззаконня: вбивають, садять, обшукують, залякують. Або все добре, нехай їх там зневажають, а ми будемо робити гроші, а жертв і політв'язнів не помічати. Це що стосується України.

Постачала б РФ їжу та будматеріали в регіон, який відчикрижила в неї інша країна?

Що стосується Росії, то до неї у протестувальників вимога, за великим рахунком, одна, хоча і сформульована в п'яти пунктах: припинити політичні й етнічні переслідування кримських татар і громадян України в Криму, звільнити політв'язнів. До речі, дуже добре, що російський МЗС, як я чув, хоче підняти питання про блокаду Криму в міжнародних організаціях.

Вважаю, що давно пора міжнародним організаціям розібратися в тому, що стало причиною Громадянської блокади півострова. Гетто для кримських татар та інших незгодних у ХХІ столітті — нонсенс, якого просто не може бути.

Світове співтовариство повинно поставити це питання на чільне місце порядку денного, тому що воно стосується життя, здоров'я і свободи людей, а не якихось неживих предметів, які тепер не можна провезти в Крим в товарних кількостях.

Я багато чув усіляких спекуляцій на тему блокади в ці дні як з російської, так і, що дивно, з української сторони. Хоча насправді все просто — як я тут написав.

Як кажуть у таких випадках ввічливі, але не "зелені" люди, дякую за розуміння.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.