Як завадити зоряному десанту "русского мира"

2 коментувати
Мають бути чіткі критерії, моніторинг та відповідальні люди, з яких можна спитати

В парламентські нюанси закону про гастролі російських артистів я лізти не буду, з'ясовувати, хто більший патріот і хто винен. Скажу про речі практичні.

Можливо, не саме в цих формулюваннях, моливо, не законом, а будь-якою іншою (але неодмінно - системною) дією, з артистами з РФ насправді треба щось вирішити. І поставити, нарешті, крапку.

Чому? Тут теж зайвого говорити не хочеться. Та хоча б тому, що нам менше ніж через рік в Києві приймати Євробачення на державному рівні.

Я переглянув зараз "чорний список" Мінкульту (він, до речі, лукавий, не підписаний міністром і, якщо хто не знає, не обов'язковий до виконання). То там немає, наприклад, Кіркорова. А він – не просто затятий путінець, що зневажає Україну, і кримнашист, про що прекрасно відомо всім в музичній РФ-тусовці, але й гастролює в Криму. А ще він, якщо забули, був головою делегації РФ на Євробаченні-2016, і призначив його туди безпосередньо Кремль. І цілком ймовірно, що на Євробачення-2017 його знову головним призначать. Ну, або якого-небудь Крутого (теж не в списку), який за кремлівськими планами влаштовує фестивалі в Криму.

Тобто, про що я. Як завгодно – законом це назвіть, постановою Кабміну, статтею Кримінального кодексу, але повинні бути чіткі критерії, моніторинг та відповідальні люди, з яких можна спитати.

У чорному списку Мінкульту нема, наприклад, путінця і кримнашиста Кіркорова

Щоб у 2017 році до Києва не висадилася агітбригада "русского мира". Або щоб, коли напередодні Євробачення про цей десант "раптом" стане відомо, не зганьбитися на весь світ метушливими, чітко не обгрунтованими заборонами.

Такі речі треба обмірковувати, вирішувати і оголошувати заздалегідь. І, дорогі міністри, чиновники, депутати, – не кажіть опісля, що ніхто не попереджав.

Текст публікується з дозволу автора.


Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.