Де гроші на Крим

3 коментувати
Грошей немає і не буде, товариші "патріоти", якщо ваші прізвища, звичайно, не Якунін, Тимченко або Ротенберг

Всі вже, напевно, бачили розмову Володимира Путіна і його чиновників у Криму під умовним заголовком "Де гроші на Крим?". Якщо хто не бачив — прошу: п'ятий склад "Камеді-клубу" на курортних гастролях.

А якщо поставити це питання серйозно, як у "Що? Де? Коли?", то відповідь буде такою: гроші на Крим — ніде. І чекати на них не варто.

Не тому, що Володимир Володимирович такий злий чарівник, Мединський — нерозумний чиновник, а Аксьонов — злодійкуватий бандит. Можливо, це не так, і всі вони разом — свята трійця. Просто грошей на Крим дійсно немає, і їм фізично нема звідки взятися. Як немає грошей і на підтримку у потрібній позі "тої, що піднялася з колін" РФ. Просто, якщо у Криму з його надочікуваннями деякі вже почали це розуміти, то базова РФ-публіка поки перебуває в анабіозі "перемоги над Америкою" та іншого клінічного "патріотизму".

Але грошей немає і не буде, товариші "патріоти", якщо ваші прізвища, звичайно, не Якунін, Тимченко або Ротенберг. Їм на мізерне палацове життя з лихом прикупивши вистачить, а от вас, напівголих Мауглі, вихованих телевізором, будуть душити. Коли ви це зрозумієте? Які рахунки повинні прийти, які треба підняти податки, з якою роботи звільнити, яких пенсій і допомог позбавити? У якої висоти стопку ваших рублів повинен перетворитися вічно "вмираючий" долар?

Грошей на підтримання у потрібній позі "тої, що встала з колін" РФ немає

Ваші гроші (точніше, нафтогазові доходи РФ + податки і збори) підуть на "головне" — чиновників, озброєння, поліцію, спецслужби і злодійство. І чомусь остання стаття витрат є найбільш масштабною. Адже навіть "найпатріотичніші патріоти" знають ціну російській системі влади і підсвідомо відчувають: так і буде.

Тепер справа, взагалі-то, за малим — включити свідомість. Точніше, вона має включитися сама. І приклад з Кримом, для відчуття на дотик майбутнього Росії, дуже гарний. Спектакль про гроші на ю-тьюбі вийшов "аншлаговий", дарма, що на рівні художньої самодіяльності. Втім, тим і цінний.

Росіянам уже зовсім невигадливо віщають (саме так, через "щ") локшину. Єдина, зате гранично гола, правда тут — це слова Аксьонова, які я б навіть переозвучив глузливим голосом кіно-Гобліна. Гроші вони "освоять". А ще в "перекладі Гобліна" можна замінити приставку "о " на "при" — щоб реприза стала художньо закінченою.

Як відомо, історія повторюється двічі — у вигляді трагедії і фарсу, а в третій раз — для тупих. Останнім, які чомусь забули убоге сконання СРСР, варто було б продемонструвати крупним планом на весь екран, жирну дулю — як символ міфічного "імпортозаміщення" і майбутнього достатку. Але це, мабуть, вже у наступних серіях серіалу "Де гроші?". Коли влада остаточно перестане тримати росіян за людей (розумних).

Судячи по стрімкості прямування РФ в астрал на ґрунті приєднання Криму з подальшою сакральною кремацією каченят, чекати залишилося недовго. Заради "перемоги над Америкою" всі гроші (чужі, звісно) хороші. А ви, "патріоти", дірявте ремені, вивертайте кишені. Олігархи і чиновники ще не раз піднімуть келихи хорошого вина за свій багатостраждальний народ. І будуть в достатній мірі щирими: вдивіться ще раз в обличчя "втративших гроші" на відео. Такі очі, як по Булгакову, точно не можуть брехати.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.