Чому потрібно замкнути російську владу всередині країни

8 коментувати
Приймаючи дебільні рішення, російські чиновники повинні розуміти, що роблять свій особистий вибір. Тоді кількість ентузіастів різко зменшиться

Товариші влади нікчемних загниваючих держав США і Німеччина! Чи не здається вам, що всім причетним до спалення віртуальних книг, репресій проти живих і туалетних каченят тощо настав час пояснити наступне.

Хлоп'ята, все: ігри у поблажливий "цивілізований світ" скінчилися, візи нормальних країн у вас, слуг безумства в XXI столітті, будуть анульовані, а нові — дуля.

І нехай хоч яйця відрізають собі під гармошку, але світ нормальних людей не повинен бачити таких брехунів, моральних виродків. У половини центрального апарату всяких РФ-наглядів — нерухомість там, в ЄС, США, а вони тут дурня клеють. Щирі патріоти? Чудово. Тим більше. Нехай продають все там і купують тут. І миються господарським милом, і жеруть, що хочуть, і читають патріотичні вірші. Приймаючи і виконуючи дебільні рішення, вони повинні розуміти, що роблять свій особистий вибір, не за інших росіян. Тоді ентузіастів цієї шизоїдної інквізиції різко зменшиться, я вас запевняю.

Хто там Вікіпедію палить? Якісь там суди, нагляди, провайдери? Все, від’їздились у Болгарію, Тоскану, Майамі. Ось прямо всім складом, за посадами, аж до секретарок-референтів. І я подивлюся, як вони та їхні колеги щоранку в РФ-ЗМІ будуть роздавати інтерв'ю про отруєні продукти і пральні порошки-вбивці.

Відмова РФ-чиновникам, працівникам усіляких заборонних відомств, у в'їзді на Захід виглядає вже цілком адекватною мірою. Не видають же США і ЄС візи передовикам Чучхе. Чи ще трохи почекати, поки вони почнуть палити і чавити людей, а потім відпочивати від роботи на Заході?


Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.