Чого досягне Росія, заборонивши Меджліс

5 коментувати
Забороною Меджлісу РФ віддасть всі козирі тим, хто на міжнародному рівні захищає кримських татар

Забороною Меджлісу РФ віддасть всі козирі тим, хто на міжнародному рівні захищає кримських татар

Меджліс можуть заборонити через абсолютно надуманий, сталінський донос "сімферопольської громадськості"

Може, хтось не до кінця розуміє, але ідея заборонити Меджліс - те ж саме, що заборонити сам кримськотатарський народ. Адже Меджліс - просто частина народу, люди, обрані кримськими татарами і членами їх сімей незалежно від національності, по всьому Криму: у містах, районах, селах, мікрорайонах. Причому без участі якої б то не було держави. Ні юридично оформленої, ні бюрократичної структури у нього немає, майно і приміщення, якими Меджліс користувався при Україні, давно відібрано. Загалом, марення сивої кобили.

А оголосити Меджліс екстремістською організацією, нарівні з терористичними ІДІЛ і "Аль-Каїдою" або навіть "Правим сектором", - це маячня в квадраті. Відомо, що за весь час своєї діяльності Меджліс і кішки не штовхнув, а спроби приписати йому ушкодження опор української ЛЕП ... це вже марення в кубі. Хто намагався підірвати опори, та й то безуспішно, навіть СБУ не знає (ведеться слідство, про результати якого нічого поки не відомо). А вже тим більше не може знати кримський "чиновник", який повідомив цю "новину" РФ-ЗМІ (для внутрішнього вживання).

Тим не менш, в тому, що Меджліс можуть заборонити по абсолютно надуманому, сталінському доносу "сімферопольської громадськості", не доводиться сумніватися. Та й терористами оголосять легко, як нічого робити. Питання: чого таким чином доб'ється Росія?

Чи готова РФ, репутація у якої і так з кожним днем все гірше, вляпатися ще й у це коричневе?

Її раніше переважно "гібридні" дії стосовно кримських татар візьмуть формалізовані риси репресій за національною ознакою. Світу, особливо Європі, такі підходи до національних меншин, тим більш мирних, тим більше на анексованих територіях, м'яко кажучи, не можуть сподобатися. Зовсім говіння історія вийде. Тим, хто на міжнародному рівні захищає кримських татар, РФ сама покладе в руки всі козирі. Навіть доводити вже нічого не треба: ось папір з печаткою.

Чи готова РФ, репутація у якої і так з кожним днем все гірше, вляпатися ще й у це коричневе? Думаю що так. Ні Меджліс, ні кримськотатарський народ вона таким чином, звичайно, не знищить, зате себе виставить у найгіршому світлі. Але, не знаю, може бути, комусь у РФ-владі того й треба, може, санкцій, ізоляції ще недостатньо, а частині правлячої еліти саме це вигідно. А, може, не варто тут шукати взагалі ніякого, навіть збоченого раціо, просто пішло в рознос.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.