Будь ласка, не грайте на руку РФ

6 коментувати
Перемогти терористів зможе тільки вільний світ — і без допомоги інших терористів

На жаль, останнім часом часто буває, що очевидні, здавалося б, речі доводиться промовляти. Особливо в шокові моменти. Коли у тебе зводить вилиці від ненависті до нелюдів, а на очах сльози співчуття жертвам.

Дорогі друзі, колеги. Ваші гнівні і по-людськи зрозумілі висловлювання проти ісламу, представників неєвропейських народів, національних і релігійних меншин; за відновлення в Європі кордонів тощо — вони, на жаль, означають, що ви мимоволі виступаєте в руслі глобальної політики РФ. Цілеспрямованої політики з дезінтеграції ЄС та Заходу загалом.

Будь ласка, прошу вас, перед тим, як говорити/писати щось, включайте логіку. Враховуйте, наприклад, що 99,9% убитих ісламістами людей у світі — мусульмани. Точно такі само хороші мирні люди, як ви. 99,9% мусульман у світі не мають жодного стосунку до ісламістів і точно так само, як ви, їх бояться. Ісламісти підривають мечеті і ринки в мусульманські свята, щоб убити якомога більше людей, вони показово ріжуть голови не тільки "гяурам", але й "одновірцям". Ні про яку "війну ісламу проти Європи" мова не йде. Це просто суперечить фактам. Мова йде про режими/організації нацистсько-тоталітарного типу, які базуються на ісламістській риториці, але не тільки. І про спроби різними способами, нападаючи з усіх боків, дезорієнтувати громадську думку, роз'єднати цивілізований світ.

Враховуйте, що 99,9% убитих ісламістами людей у світі — мусульмани

Якими важелями і як це регулюється — ми не знаємо. Поки що. Але, виходячи з причинно-наслідкових зв'язків, можна припустити, що ці важелі існують. Вже дуже наочні політичні вигоди, які намагаються витягти з вчиненого терористами. Подивіться, наприклад, на реакцію посіпак влади в РФ після кожного чергового теракту: щось середнє між зловтіхою, фальшивим співчуттям і неприкритим бажанням використати це у великій політиці.

Друзі мої, не піддавайтеся емоціям і спокусі "простих рішень": саме на це вони розраховують. Не грайте в подвійні ігри тих, хто користується тероризмом, як і будь-якими світовими проблемами, для досягнення своїх, далеких від "миру в усьому світі" цілей. Головна з яких — послабити єдиний фронт країн і народів, які повинні зупинити просування людства до гірших часів його недавньої історії. По-моєму, це ясно.

Перемогти терористів зможе тільки вільний світ — і без допомоги інших терористів.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.