Блокада Криму: чому злякалися прихильники Москви

43 коментувати
Інформація про підготовлювану блокаду, судячи з реакції, потрапила, як сіль на рани

Не встигли лідери кримськотатарського народу дати в Києві прес-конференцію про підготовку цивільної блокаду Криму (на півострів не будуть пускати тільки контрабандні продукти та комерційні вантажі з України), як Аксьонов і компанія протягом години вибухнули коментарями в РФ-ЗМІ.

Аксьонов сказав, що в Криму все досить-предосить, а якийсь бовдур з його оточення пригрозив... Америці. Тим, що у посольства США в Москві пройдуть мітинги "зневірених кримських татар" проти втручання США в справи Криму через своїх агентів — Джемільова та Чубарова.

Як збирали "мітингувальників" в минулий раз - для стояння біля посольства Туреччини напередодні Всесвітнього конгресу кримських татар, всі пам'ятають. Московські кримські татари, порядні люди, послали організаторів відразу і далеко, довелося везти в Москву кволу платну масовку якихось дуриків. Ну, тобто "зневірених кримських татар", як ми тепер знаємо.

Реально ж зневірені сидять десь під столом у Аксьонова. Це ті, хто, мабуть, у долі від контрабанди за участі українських олігархів. І інформація про підготовлювану блокаду, судячи з реакції, потрапила, як сіль на рани, оскільки нічого свого в Криму немає: все, що можна, розкрали і продовжують. Ефективність економіки — нуль. Управлінці з них гранично паршиві, в чому вже переконалися в Кремлі, і хлопці трясуться від страху за свої крісла.

На півострові тривають вбивства, викрадення, обшуки та арешти

Що стосується причин, за яких кримські татари вирішили блокувати проїзд фур на півострів, то вони прості і зрозумілі.

У Криму тривають вбивства, викрадення людей, облави з оточенням населених пунктів, обшуки і арешти. Саме вимоги припинити репресії проти корінного народу, громадян України в Криму, а також звільнити політв'язнів, включаючи Сенцова, Кольченко, Костенко і Надію Савченко, є головними для учасників підготовки громадянської акції. В якій, судячи з останньої інформації, хочуть взяти участь не тільки кримські татари, які живуть в континентальній Україні, а й інші українці, яким не байдуже те, що діється зараз на півострові, відданій на свавілля РФ-силовиків і місцевих бандитів, що півтора роки тому перетворилися раптом у "патріотів Росії".

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.