Білорусь – друг України?

8 коментувати
З чого це випливає?

"Це візит не просто надійного партнера, а й доброго друга - мого і України, який завжди готовий нас підтримати", – заявив президент Порошенко, відзначаючи приїзд білоруського колеги Олександра Лукашенка.

Шановний Петре Олексійовичу, а можна питання: з чого випливає, що Лукашенко вам особисто і Україні добрий друг? Точніше, які загальновідомі факти свідчать про це?

Білорусь не визнає територіальну цілісність України – послідовно голосує проти всіх резолюцій.

Білорусь, маючи спільний прикордонний простір з РФ, постійно дискримінує українських громадян.

Лукашенко – зовнішньополітична маріонетка головного ворога України

Білорусь містить на своїй території війська РФ, розтягуючи майже вдвічі потенційну лінію фронту.

Білорусь проводить біля наших кордонів провокаційні і небезпечні навчання – сьогодні про це заявив наш (ваш) міністр оборони. В принципі, агресія з території може початися в будь-який момент. Оскільки немає ніяких серйозних гарантій, що цього не станеться.

Сам же Лукашенко – непередбачуваний диктатор і зовнішньополітична маріонетка головного ворога України, з яким йде війна. А ви, Петре Олексійовичу, – демократичний лідер європейської країни, якщо ми чогось не пропустили.

Тому впевнений, що не тільки мені незрозуміло, на чому заснована дружба з Лукашенком і в чому надійність українсько-білоруського партнерства. Або ми просто віримо на слово Батьку? І чим він нас підтримує, вибачте?

Звісно, ніхто не закликає президента країни в ході офіційних візитів називати речі своїми іменами, а й заявляти про дружбу з країною – військової союзницею РФ, особисто з Лукашенком – за цих обставин виглядає, скажімо так, значним перебором.

Текст опублікований з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.