Звільнення полонених. Обмін наших бійців на сепаратистів

7 коментувати
Що важливіше – суворий суд над бойовиками чи можливість врятувати українських військових

"Сьогодні Рахмана не обміняють. Рубану дозволили короткий візит до Андрія - наш офіцер живий і майже здоровий. Умови сепаратистів залишаються незмінними: вони готові обміняти нашого майора на свого майора Старкова, відомого як "майор Камаз", який переплутав блокпости і потрапив до нас у полон. Старкова СБУ повністю відпрацювала, він і говорив, і звертався до Володі Кабаєва із зізнаннями", - пише волонтер і громадський активіст Олексій Мочанов на своїй сторінці в Facebook.

Наразі Камаз знаходиться під юрисдикцією прокуратури і чекає суду. Відпускати його ніхто не збирається, санкцію ніхто не дає: у нас немає війни, а значить немає і особливих умов, що дозволяють обмінювати військовополонених.

У зв'язку з цим поставлю просте запитання: чи можна, на вашу думку, обмінювати українських полонених на тих, хто потрапив у полон до нас? Чи українське правосуддя має відкинути соплі і судити кожного сераратюгу, який потрапив до нас? Враховуючи, що відповідь тієї сторони стосовно наших полонених буде такою ж, сумірною?

Справа навіть не в Рахмані, хоча країна і люди зробили з простого десантника «Кіборга номер один», і тепер ми несемо відповідальність за того, кого звеличили. У ворожому полоні є наші полонені, які потрапили туди більше року тому. І нині вони чекають рішення суспільства, громади.

Влада, яка прийшла в кабінети на крові громади, зобов'язана прислухатися до думки суспільства

А влада, яка прийшла в кабінети на плечах і крові громади, зобов'язана прислухатися до думки суспільства. І пам'ятати, що 54% довіри в кредит гарант отримав не за гарні очі чи шоколадки, а під цілком конкретні і усвідомлені популістські обіцянки: закінчити війну до кінця минулого червня, відправляти на передову тільки контрактників-профі з цілком усвідомленою тисячею в день і мільйоном страховки.

Натомість, зараз обнуляють пільги. Загиблим.

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     
Олексій Мочанов
Олексій Мочанов

Громадський активіст і волонтер, автогонщик

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.