Трамп, Асад і Путін. Хто слабак?

13 коментувати
Багато дій Трампа спрямовані зараз на самопіар серед напруженої яструбиної консервативної аудиторії, а не на реальне вирішення проблем

Щодо Сирії трохи докладніше.

Всі ж розуміють, що Асада ніяк не позбутися, якщо не почати повномасштабне сухопутне військове вторгнення, зі штурмом Дамаска і всіма подібними принадами.

Всі ж розуміють, що Трамп цієї опції боїться як вогню. Він ще Обаму публічно відмовляв влазити в Сирію, і є від чого. Крім іракського досвіду, є досвід направлення Рейганом військ в сусідній Ліван в 1982-1983 роках (єдиний випадок застосування Рейганом військової сили, якщо не брати до уваги мікроскопічної Гренади). Досвід вкрай невдалий, їм там дісталося і війська американці були змушені звідти вивести (гуглити Multinational Force in Lebanon 1982).

Трамп все це прекрасно розуміє і, впевнений, війська вводити не хоче і не буде, це його і без того клоунське «президентство» доб'є вкрай.

Що Асаду ця авіабаза? Та нічого

Найгірше, що це розуміє й Асад. Чого ви думаєте він так знахабнів і почав хімзброю знову застосовувати? За "слабака-Обами" він такого собі не дозволяв, навпаки, робив вигляд, що хімзброю знищує. А Трамп боїться не тільки війська в Сирію направляти, він ще й смертельно боїться росіян зачепити - див. докладні попередження росіян перед вчорашнім ударом, щоб вони звідти забралися (росіяни, природно, все передали Асаду, в результаті чого американці розбомбили, по суті, порожню авіабазу, постраждала в основному інфраструктура).

Що Асаду ця авіабаза? Та нічого. Неприємно звичайно, але він 80% своєї території втрачав під час цієї війни і був на межі втрати влади, йому й не таке довелося пережити. Росіяни його здавати не збираються. Можна продовжувати в старому дусі.

Вразливі яструби, звичайно, всі в захваті від розбомбленої порожньої авіабази: «ось, не те що слабак-Обама!», але це логічно лягає в русло того, що багато дій Трампа спрямовані зараз на самопіар серед напруженої яструбиної консервативної аудиторії, а не на реальне вирішення проблем.

Загалом, самі вирішуйте, хто тут слабак.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.