Росію чекає глибока економічна катастрофа

10 коментувати
У РФ має місце глибоке і системне падіння доходів населення, тотальна криза держкапіталізму і держмонополій

Дефолт 1998 року виглядає зараз такою смішною іграшкою у порівнянні з нинішньою кризою. Неефективні радянські виробництва вже скапустились, приватизація пройдена, ринкові інститути запрацювали. Багато вільних потужностей, девальвація реально запустила імпортозаміщення. Заощадження населення в основному в доларах і не знецінилися, а навпаки, виросли в ціні. Розірвали гордіїв вузол бюджетної кризи. Перезапуск країни, по суті справи.

Зараз - глибоке і системне падіння доходів населення. Тотальна криза держкапіталізму і держмонополій, з якої не видно виходу. Криза фінансування і в державному, і в корпоративному секторі - грошей брати нізвідки. Відхід споживчих стандартів на десятиліття-півтора назад.

Тим не менш, у дефолту-1998 імідж жахливої катастрофи ("не дай Бог назад в 90-і, там же був дефолт"), а зараз ніби як "стабільність".

Причини зрозумілі - тоді люди сильно втомилися від реформ, дефолт став піком викиду негативної енергії від цієї втоми, а також були вільні ЗМІ, які розповідали правду, президента та уряд не щадили.

Люди поки ще не зрозуміли, що відбувається

Зараз люди поки ще по інерції не зрозуміли, що відбувається. Ну а які у нас ЗМІ, ви самі знаєте (за ним кранти в основному Америці і Європі, а у нас все процвітає).

Але нічого, час розставить все на свої місця.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.