Чому українських дітей треба вчити програмуванню

5 коментувати
Навчившись програмувати, наші діти завдяки своєму інтелекту, креативу та освіченості зможуть вплинути на історичний розвиток країни

З кожним роком все більше людей усвідомлюють важливість вивчення програмування. В багатьох країнах навчання програмуванню починається з першого класу. Найпростіша відповідь на запитання: "Навіщо мені навчатись програмуванню?" – це унікальне розширення ваших можливостей як людини.

Читання та письмо надають необмежені можливості вивчати та пізнавати цікавий світ, ви навчаєтесь читати, щоб далі навчатись чомусь іншому з допомогою читання. Так само з програмуванням: спочатку ви навчаєтесь програмувати, а потім, програмуючи, ви можете навчитись новому або винайти щось.

Інновації породжують інновації - це мантра розвиненого технологічного світу. В майбутньому всі будуть навчатись програмуванню: це перестане бути чимось складним чи магічним, так само як письмо.

Починати навчати програмуванню треба з раннього віку; це яскраво демонструє приклад Японії, де за рішенням міністерства культури і науки програмування стане обов'язковим предметом в початковій школі з 2020 року, обов'язковим предметом в середній школі – з 2021 року, а обов'язковим предметом в старшій школі – з 2022 року.

Більш того, з ініціативи місцевих адміністрацій, громадських організацій і навіть приватних компаній в окремих містах Японії програмування вже зараз додали як обов'язковий предмет в початковій школі.

Інновації породжують інновації - це мантра розвиненого технологічного світу

Такі зміни в шкільній програмі далеко не поодинокі: до прикладу, програмування в початковій школі вже викладають у Великій Британії, Франції, Фінляндії, Естонії та Ізраїлі.

Навички кодування все більше потрібні людям нових професій, технічні навички потрібні, щоб краще керувати всіма технологіями, які оточують нас у повсякденному житті, але найголовніше, написання програмних кодів розвиває аналітичне мислення, вчить мислити логічно та розвиває креативність людини. І надважливо розпочинати навчання в ранньому віці – чим раніше почати, тим більш винахідливою і креативною стає людина.

В українському суспільстві наразі відсутнє розуміння нагальної потреби в навчанні вже з початкових класів. Проте навчитися програмувати може кожен – і цю сферу в Україні необхідно активно популяризувати.

Україну може змінити лише молодь, і українські діти нічим не відрізняються від японських. Ми живемо серед історичних подій, які рідко якому поколінню трапляються. І це є щастя. Саме зараз українські діти можуть стати одними з першопроходців нового “письма” і завдяки своєму інтелекту, креативу та освіченості вплинути на історичний розвиток країни. 


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.