Вікно можливостей для Путіна

7 коментувати
До інавгурації і вступу на посаду нового президента Сполучених Штатів, ситуація в Донбасі буде дуже невизначеною

Представник США при ОБСЄ Деніел Беєр під час виступу на засіданні постійної ради організації у Відні повідомив, що після підписання перших Мінських угод у вересні 2014 року більше тридцяти тисяч осіб у військовій формі перетнули кордон між Україною і Росією у двох контрольних пунктах на Донбасі.

Ця інформація не нова для тих, хто уважно стежить за звітами Моніторингової місії, в яких викладені всі відповідні дані. ОБСЄ фіксує перехід кордону людьми, одягненими у військову форму або такими, які мають інші ознаки, що вказують на те, що вони – військові. Власне, звідси й беруться ці дані.

За тим же принципом Моніторингова місія веде облік військових, які залишають територію Донбасу і повертаються в Росію. Тобто, якщо за останні два роки російсько-український кордон перейшли щонайменше тридцять тисяч військових, це не означає, що всі вони перебували там постійно.

Беєр також заявив, що російсько-сепаратистські війська можуть планувати збільшення інтенсивності атак в районі Маріуполя. Що, втім, також не є новиною, оскільки загроза для Маріуполя ніколи не зникала.

Ніхто не знає, як поведе себе Росія

У цій ситуації потрібно, швидше, звернути увагу на те, що до інавгурації і вступу на посаду нового президента Сполучених Штатів, ситуація в Донбасі буде дуже невизначеною. Тобто, ніхто не знає, як поведе себе Росія. У російського лідера з'явилося вікно можливостей, яке він може використовувати для того, щоб сформулювати або нав'язати новій американській адміністрації свій порядок денний щодо Донбасу.

Чи піде Путін на примирення, чи спробує максимально підняти ставки, напевно, не може знати ніхто.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.