Навіщо Путін згадав про крилаті ракети

10 коментувати
Навіщо Путін згадав про крилаті ракети
Я звернув би увагу не стільки на слова російського президента про «високотехнологічну зброю», скільки на наявність волі її використовувати

Володимир Путін у своєму недавньому інтерв'ю зробив акцент на наявності у Росії високотехнологічної зброї, яку вона готова використовувати в разі «загрози» для своєї безпеки.

Очевидно, він говорив, насамперед, про російські крилаті ракети, які завдали удару по Сирії і, на думку керівництва РФ, послужили тією самою демонстрацією високотехнологічної зброї країни. Коментатори вже назвали цей удар найпотужнішим фейєрверком до дня народження президента РФ.

Однак у цій заяві російського президента я звернув би увагу не стільки на слова про «високотехнологічну зброю», скільки на наявність волі «її застосувати, якщо це відповідає національним інтересам держави і російського народу». Як на мене, цей меседж є найважливішим.

Найпотужніший фейєрверк до дня народження президента РФ

У протистоянні між Росією і Заходом останній, звичайно ж, має багаторазову перевагу як у звичайних озброєннях, так і в технологіях. Але чого не вистачає Заходу, так це рішучості демонструвати свою силу. Я не кажу про удари у відповідь, я лише наголошую, що вся риторика націлена, швидше, на заспокоєння Путіна, ніж на відправку йому серйозних сигналів, до яких він міг би прислухатися.

Путін, на відміну від західних лідерів, при кожній зручній нагоді демонструє агресію не тільки на словах, але й на практиці. Більш того, він досить активно показує готовність проводити воєнні кампанії в різних точках світу. У зв'язку з цим я б так само згадав слова російського президента у фільмі «Крим. Повернення на батьківщину», де він говорить про готовність використовувати навіть ядерну зброю.

У цьому, на мою думку, полягає головний меседж російського президента, який він посилає європейським лідерам і, звичайно ж, президентові США. Він використовує шантаж, і робить це досить успішно. Причому найбрутальніші заяви звучать у бік України.

Більше думок тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.