Навіщо бойовики відновили вогонь у Донбасі

1 коментувати
Навіщо бойовики відновили вогонь у Донбасі
Останнє перемир'я лише довело, що ключ до припинення вогню в Донбасі, як і раніше, знаходиться в Кремлі

Вчора в районі населеного пункту Троїцьке бойовики протитанковими керованими ракетами обстріляли український опорний пункт, чим порушили мирні домовленості. Крім того, журналісти, посилаючись на дані від місцевих жителів, повідомляють, що в селищі Піски та інших передмістях Донецька поновилися зіткнення між бойовиками та українською армією.

Ці інциденти, на мою думку, слід розглядати, як самостійну ініціативу самих бойовиків та їхніх лідерів. Мотиви сепаратистів абсолютно зрозумілі. Для людей, що перебувають при владі в невизнаних республіках, і тих, хто звик жити в умовах війни, - особливо бойовиків і польових командирів – настає момент закінчення їх "кар'єри", скасування звичних джерел доходів, призупиняються нескінченні конвої, і грошові потоки з Росії і т. д.

Так що їх бажання привернути до себе увагу і повернути ситуацію в те русло, в якому вона була раніше, цілком зрозуміло.

Більше того, я вважаю, що вся історія з проведенням місцевих виборів в Донбасі, яка зараз стала ключовим аспектом мінського процесу, - лише спроба відвернути увагу від реальних дій, які могли б привести до вирішення конфлікту: роззброєння незаконних формувань, виведення іноземних військ і повернення контролю над кордоном. Це дійсно важливо. Стосовно всього галасу навколо виборів, їх призначення, скасування, перенесення, то це лише маневр для привернення уваги, на який, на жаль, дуже охоче ведуться як українські політики, так і західні партнери України.

Історія проведення місцевих виборів у Донбасі - лише маневр для привернення уваги

Сьогодні Кремль зацікавлений у тому, щоб максимально демонструвати прихильність до мирного врегулювання конфлікту, підтримувати режим припинення вогню і т. д. Наближається день перегляду санкцій проти Росії з боку Євросоюзу. Оскільки агресія в Україні була однією з причин введення санкцій, то це дає підстави "друзям" Путіна в Європі ініціювати послаблення санкцій проти нього в Єврокомісії.

Тому останнє перемир'я в Донбасі лише довело, що ключ до припинення вогню, як і раніше, знаходиться в Кремлі.

Більше думок тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.