Чи настане перемир'я на Донбасі

0 коментувати
Були втрачені навіть ті успіхи з розведення сил і відведення важких озброєнь, яких вдалося досягти завдяки Мінську

В зоні АТО протягом минулої доби було зафіксовано 37 обстрілів з боку терористів, незважаючи на узгоджений тристоронньої контактною групою режим тиші, що набрав чинності з 00.00 24 грудня.

Один раз українські військові були змушені відкрити вогонь у відповідь в районі Широкиного. На Донецькому напрямку з мінометів бойовики вели вогонь по Луганському.

Мені складно робити прогнози щодо подальшого розвитку ситуації, але з огляду на те, що ми спостерігаємо протягом останніх двох діб з моменту оголошення перемир'я, можна з великою ймовірністю стверджувати, що чергове оголошення про встановлення режиму тиші залишилося не більше ніж оголошенням.

Якщо аналізувати події цього року, особливо останніх кількох місяців, можна з високою впевненістю говорити про те, що тривале перемир'я навряд чи настане.

За цей час були втрачені навіть ті досягнення з розведення сил сторін, що ворогують, і відведення важких озброєнь, які були зроблені з моменту підписання останніх угод у Мінську в лютому 2015 року.

Все повернулося до стану на момент підписання угод

Іншими словами, все повернулося приблизно до стану на момент підписання угод.

І наявність важких озброєнь на лінії зіткнення чи близько до неї, а також збільшення відстані поразки стрілецької зброї якраз і створюють всі умови для того, щоб вогонь не припинявся.

Більше поглядів тут

 


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.