Про безвіз – нашу блакитну мрію

9 коментувати
Не перестаю дивуватися нашій неандертальській наївності

З'ясувалося, що безвіз, виявляється, межа наших прагнень, наше все – світле завтра і мир у всьому світі, щастя для нас і наших дітей.

Невже?

1. З безвізом, дорогі співвітчизники, квитки на літак не стануть дешевше. Ні допотопні авіалінії, ні лоукостер не знижуватимуть ціни за наші палаючі від нетерпіння побачити Париж очі. Ні.

2. З безвізом на паспортному контролі нам так само доведеться товпитися, як і американцям і канадцям (у них теж, сюрприз, безвіз). Спеціальної черги для нас не буде. Ні.

3. Розрахунок на те, що з безвізом я махну в Європу і там залишуся, знайду собі роботу і так далі, дурнуватий.

Наші пересування відстежуватимуть, відраховуватимуть дні перебування і виносити мозок в аеропорту вильоту додому. 100%.

Єдина економія - це вартість візи та час на збирання обов'язкових документів. Це так, незаперечна перевага, заперечувати не буду.

То чи не час змістити фокус на країну рідну? А не мріяти про те, як за 30 євро ми зможемо пролетіти над жаданою Європою?


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.