Типовий #кримнаш. За що мене забанила колишня одногрупниця

39 коментувати
Півострів зараз – це не з'ясування, блокади, фсбшники та їх жертви. Це скромна вчителька Таня з наглухо забитими вухами і заплющеними очима

Мене "вконтакте" забанила колишня одногрупниця. Вона з Криму і, закінчивши універ Шевченка (російська філологія), повернулася до Криму і почала працювати вчителькою російської мови в школі.

Днями я помітила, що її немає у мене в друзях. Зайшла на її сторінку і побачила себе, як і інших наших дівчат з групи, у підписниках – вконтакте ви там можете бути з двох причин: 1) ви просилися в друзі і вас не додали; 2) вас видалили з друзів і ви, відповідно, перекочували в підписники. Подивилася – останній раз з нею листувалася, коли Крим захопили ввічливі люди. Питала, як обстановка.

«Все мирно, і якби не вони, нас би залили кров'ю між татарами і слов'янами», - пише вона. «А татари нападають?» (Це питання я поставила навмисно). «Зараз мовчать. Як у вас там обстановка?». «У нас нормально. Після того, як скинули Януковича, не страшно ходити по вулицях». «Добре, а то в мене сестра в Києві навчається». Ще кілька фраз і попрощалися. Пообіцяли одне одному бути обережними і пильними. Ніякого конфлікту.

Таня - скромна і добра наша одногрупниця – тепер відправила всіх нас в утиль

Але Таня - скромна і добра наша одногрупниця – тепер відправила всіх нас в утиль. Спочатку хотіла поцікавитися, чому, але потім пометикувала і приблизно зрозуміла. Тільки і написала:

«Таню, привіт. А ти не знаєш, як мені видалити себе з твоїх підписників?» На що Таня нічого не відповіла і навіть не привіталася, а просто відправила в бан. І не тільки мене, але й інших, з ким навчалася і з ким дружила-зідзвонювалася. До Майдану.

Мені от просто цікаво, якщо її учні запитають, куди вступати і поцікавляться, де вона вчилася, ось що вона відповість? Скаже, що в Києві? Що скаже про викладачів, нас?

У дівчинки з нашої групи є її телефон, і вона казала, що подзвонить. Я припустила, що номер опиниться в чорному списку. Пожартували, що відразу буде переадресація на ФСБ.

Та все-таки дякую Тані. Завдяки їй я зрозуміла, що зараз собою являє типовий Крим. Це не з'ясування, блокади, яскрава меншина кримські татари, розперезані фсбшники та їхні жертви. Для мене це скромна вчителька Таня. З наглухо забитими вухами і заплющеними очима. Буде готувати дітей до прекрасного майбутнього.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.