Побував на півфіналі Євробачення. Наші виграли

0 коментувати
Що відбувається в залі та за його межами на пісенному конкурсі в Києві

На території концертного комплексу затишно пахне їжею. По периметру стоять фургони з різними хот-догами і бургерами. Ціни для Києва дещо завищені, тому іноземці в захваті: для них ці ціни якраз занижені. Імпортних гостей багато, виглядають дещо насторожено, бо з-за рогу в будь-який момент може вискочити Вєрка Сердючка. Але потай цього бажають.

На трибуні неподалік сиділи голландці в настільки помаранчевому одязі, що вони виглядали найбільш голландськими голландцями з-поміж усіх голландців світу. Якось так збіглося, що навколо них займали місця пузаті вітчизняні джентльмени з голеними потилицями і мальовничо одягненими супутницями. Періодично витріщалися один на одного і тривожно думали про безвізовий режим.

Власне зал чудовий. Музиканти сиділи просто навпроти сцени і натужно раділи гарним номерам конкурентів. Фан-зона справно біснувалася, намагаючись відрізнити одну пісню від іншої. Якийсь чоловік фотографувався в однаковій позі з однією і тією ж посмішкою на тлі всіх виступів. Напевно потужний буде фотопроект.

Кльовий звук. У нас трапляється, що на концертах плутають «якісно» і «голосно». На Євробаченні всі пісні відмінно чутно, але при цьому можна розмовляти, не горланячи співрозмовнику на вухо. Навіть якщо ти розмовляєш на важливу тему на кшталт "Що-що ти сказав? Я не розчув".

Ще підлогу на сцені миють постійно. А ці заїжджі по митому ходять і топчуть

Найцікавіше – спостерігати за техніками та уявляти їхні розмови. За кілька десятків секунд між номерами потрібно прибрати всю мізерію, що залишилася після попереднього музиканта, а потім встановити нову. Наступний виконавець вже тим часом стоїть посеред сцени, поки навколо всі кричать: «Сука, навіщо вони придумали на сцену ці довбані гармати тягти? Куди ставиш ногу?! Давай співай, ми в ефірі вже, Сан-Марино дивиться».

Ще підлогу на сцені миють постійно. А ці заїжджі по митому ходять і топчуть.

– Якби ці хлопці співали таке в сімдесятих, то точно пройшли б у фінал.
– А якби у XV столітті – то на вогнище.

Загалом, наші виграли.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.