Порожній вокзал Сімферополя – символ анексії

3 коментувати
Вже два роки залізничний вокзал, що стоїть пусткою, нагадує Прип'ять

Початок серпня – ще один пік туристичного сезону в Криму. Залізничний вокзал Сімферополя – одне з найжвавіших і багатолюдних місць на території півострова. Тут можна зустріти українців з усіх регіонів країни, росіян, білорусів, жителів країн далекого зарубіжжя. Так було в 2013 році.

Саме по залізниці Крим приймав 73% всього туристичного потоку. Це 4,2 мільйона чоловік у рік. Звичайно ж основний потік був у червні-серпні. У цей період Укрзалізниця запускала десятки додаткових поїздів з усіх напрямків країни.

Сімферопольський залізничний вокзал – головні туристичні ворота півострову. З тремором та нетерпінням на самому початку червня в 2013 році разом з десятками журналістів чекали ми тоді нашого мільйонного туриста. Був чудовий, радісний і сонячний день, і ми, кримчани, думали, що так буде завжди.

Тут ми зустрічали нові поїзди і разом раділи залізничним новинкам, яким так і не судилося затриматися на півострові.

 

Сьогодні особливо сумно дивитися на залізничний вокзал, що вже два роки стоїть пусткою. Нагадує Прип'ять. Збереглися тільки внутрішні рейси, які здійснює підприємство «Кримська залізниця», передана під контроль «Російської залізниці» (РЗД).

 

Зйомка 8 серпня 2016 року, Сімферополь.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.