Куди українці поїдуть на травневі

1 коментувати
Співвітчизники воліють їздити на екскурсії в західні регіони України, а проводити відпустки на курортах Причорномор'я, але на травневі свята збираються в Київ і Одесу

Про це свідчать дані аналізу попиту на тури по Україні у туроператорів і тематичних запитів в інтернет-пошуковиках, проведеного фахівцями Асоціації індустрії гостинності України. У минулому році внутрішній туристичний потік в Україні склав 20 млн турпоїздок, які здійснили приблизно 7 млн українців.

За прогнозами, у 2017 році ці цифри збільшаться приблизно на 10%. Перші висновки можна буде зробити за підсумками травневих свят.

Десять найпопулярніших туристичних напрямків по Україні на травневі свята: 1. Київ, 2. Одеса, 3. Карпати, 4. Закарпаття, 5. Львів, 6. Кам'янець-Подільський, 7. Ужгород, 8. Чернівці, 9. Умань і 10. Асканія-Нова.

Найпопулярніші напрямки курортного відпочинку в Україні цього літа: 1. Кирилівка, Федотова коса 2. Бердянськ 3. Затока 4. Одеса 5. Карпати 6. Коблево 7. Залізний Порт 8. Генічеськ, Арабатська стрілка 9 Лазурне. 10 Приморськ.

Одеса потіснила традиційного лідера весняного туристичного попиту – Закарпаття

Київ лідирує за попитом як напрям турів на травневі вихідні для некиян з очевидних причин – свята частково збіглися з півфіналом Євробачення-2017, яке саме по собі викликає величезний інтерес.

А Одеса потіснила традиційного лідера весняного туристичного попиту – Закарпаття з усіма його сакурами, нарцисами і винними фестивалями. Що стосується точок інтересу незахідного напрямку, в українців в основному на слуху лише уманська Софіївка, заповідник Асканія-Нова.

Але найцікавіше, що за кількістю пошукових запитів в інтернеті України про відпочинок за різними напрямками азовський курорт Кирилівка впевнено випереджає Туреччину.

Так що, можливо, прогноз про десятивідсоткове зростання внутрішнього туристичного потоку занадто скромний.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.