Аваков відкрив "скриньку Пандори"

9 коментувати
Я б порадив Авакову обернутися подивитися на те, з ким він сидить на одному подіумі

Словами "забирайся з моєї країни", сказаними на адресу Саакашвілі, Аваков відкрив "скриньку Пандори" - тільки нікчемний може оперувати подібними поняттями. Етнічність як фактор політичної боротьби відсилає нас до нацистів 1933-1945 років.

Я не буду говорити про те, що уродженець Баку Արսեն Բորիսի Ավակով, він же Аваков Арсен Борисович, може також постраждати від свого заклику, якщо він ляже на благодатний грунт зростаючої радикалізації і ненависті в суспільстві. Через роки це призведе до незворотних наслідків. Я б порадив Авакову обернутися навколо і замість національності Саакашвілі подивитися, з ким він сидить на одному подіумі.

Десять днів тому в Києві відбулася Підсумкова конференція Спілки вірменів України 2015 року. Праворуч від Авакова стоїть такий собі Вілен Шатворян, голова Союзу вірменів, найближчий друг сім'ї Януковича, депутат від Партії регіонів минулого скликання, який голосував за закони 16 січня, "смотрящий" від сім'ї Януковича за Одеською областю, який намагався влізти на тендер з добудови "Охматдиту".

Праворуч від Авакова стоїть такий собі Вілен Шатворян, найближчий друг сім'ї Януковича

Стояти на подіумі поруч з Шатворяном – це рішення Авакова, він міг обмежитися скромним місцем у залі. Перебуваючи поруч з Шатворяном, міністр внутрішніх справ освячує і легалізує одіозних особистостей з оточення Януковича. Це на додачу до того, що Аваков оточив себе недолюстрованими міліціонерами, тримав на посадах "беркутів", які розганяли Майдан і стріляли в майданівців, заплющив очі на переказ $40 млн у Панаму його найближчим соратником. Та й корупція в міліції нікуди не зникла.

Ось про що треба говорити, а не про національність Саакашвілі.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Більше думок тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.