На що перетворилися передвиборчі лозунги

2 коментувати
Чому Україна і вирізняється серед інших країн світу своїми безвідповідальними політиками, постійною політичною нестабільністю

Початок листопада позначився надлишком емоцій і був досить насиченим на події. Щоправда, час від часу все скидалося на чергове «осіннє загострення» в українському політикумі.

Не секрет, що можновладці вже давно живуть за своїми власними законами, тому не дивно, що з року в рік ми спостерігаємо за часовими закономірностями політичного процесу.

Проте місцеві вибори, які відбулися в Україні 25 жовтня, підлили ще більше масла у вогонь. До речі, ЦВК досі не встановила результати виборів до 1285 рад, а сьогодні останній день коли треба підвести підсумки.

Потім уся країна слідкувала за арештом Геннадія Корбана в рамках спецоперації СБУ та ГПУ. А щоб розвінчати плітки про переслідування команди Коломойського, влада розіграла черговий спектакль на засідання погоджувальної ради, коли слідчий намагався вручити повістки трьом депутатам від «Опозиційного блоку»: Вадиму Новинському, Олександру Вілкулу й Наталії Королевській.

Найбільш обговорюваною темою вчорашнього дня став так званий замах на генерального прокурора Віктора Шокіна. Хтось називав це провокацією, хтось інсценуванням, а інші критикували непрофесійність снайпера, який наважився підняти зброю на Генпрокурора.

Розбавити цей «вінегрет» вирішив прем’єр Арсеній Яценюк, заявивши про  відставку міністрів енергетики, охорони здоров'я та освіти, та натякнувши президенту, що будь-яка спроба його зняти означатиме розвал парламентської коаліції.

Усе це політичне мракобісся можна було б списати на «осіннє загострення», але  країна вже увійшла в період затяжного внутрішнього і зовнішньополітичного протистояння. Складається враження, що в Україні, крім владного політичного бомонду і олігархів, більше народу немає. І війни уже немає? І Путіна немає? Влада, яка ще вчора закликала до єдності, сама почала розхитувати український ковчег.

І ось вір тепер передвиборчим лозунгам політиків, які насправді роблять все навпаки. «Сильна команда для складних часів» виявилася найслабкішою і зовсім не командою; лозунг Опоблоку «Защитим и востановим» на ділі перетворився у «віддамо і знищимо»; гасло президентської партії «Час єднатися»  перетворився у час знущатися, «Жити  по-новому» - у жити по-старому. А ось гасло з останніх виборів «Зберегти країну» навіть страшно переіначувати.

Влада, яка ще вчора закликала до єдності, сама почала розхитувати український ковчег

Саме тому Україна і вирізняється серед інших країн світу своїми безвідповідальними політиками, постійною політичною нестабільністю і внутрішньою безкомпромісною війною за ресурси,  яка часто призводить до національної зради. 


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.