#День зради та зміна Конституції.

2 коментувати
Вже більше року на сході України йде війна, проливається українська кров, а вище керівництво держави продовжує «гратися» у перемир’я

Складається враження, що владі байдуже, що люди гинуть за нашу з вами незалежність. Вона продовжує працювати на догоду іноземним лідерам і їм байдуже, що в результаті збройного протистояння на сході України,  6832 вже загинули і 17087 осіб отримали поранення (про це йдеться у звіті ООН). Починаючи з середини квітня 2014-го по 27 липня 2015 року). І це попри те, що постійно відбуваються переговори, збираються контактні групи, на Сході працює місія ОБСЄ і постійно відбуваються  домовленості про мирне врегулювання конфлікту на Донбасі, але віз і нині там.

У понеділок у Берліні відбулася тристороння зустріч президента України з лідерами Німеччини та Франції. Згідно з їхніми заявами на підсумковій прес-конференції, на зустрічі обговорювалися питання виборів в Донбасі, формату подальших контактів і дотримання Мінських угод, а також імплементації угоди про асоціацію. Наскільки ситуація є серйозною і чому у День незалежності України проводилася така зустріч,  ми можемо лише здогадуватися.

Складається враження, що немає єдиного бачення, за яким маршрутом рухатися далі, немає чіткого алгоритму. Більше того, Україна в будь-якому разі «залишиться з носом». Якщо ми не виконуємо досягнуті домовленості , ми даємо формальні підстави Росії і її бойовикам вести військові дії. Якщо ми дотримуємося - ми руйнуємо свою державу зсередини.

Більшість експертів наполягають на зміні учасників переговорів. Президент Польщі вважає доцільною участь у переговорах США, ЄС  та країн-сусідів України.

Єдиною європейською країною, якій  нав’язували Конституцію ззовні, була Німеччина після капітуляції у ІІ світовій війні

Українська влада незрозуміло чому досі «тримається» нормандського формату.  Але ми пам’ятаємо 1994  рік, коли Україна відмовилася від ядерної зброї, а РФ, США та Британія стали гарантами нашої безпеки.  Ось хто має сидіти за столом переговорів про відновлення територіальної цілісності України.

Більше того,  українські можновладці хочуть змінити Основний закон України на вимогу третіх сторін. Упродовж  останніх 19 років Конституцію змінювали вже 5 разів, причому кожна влада намагалася «підлаштувати» її під себе.

Історія пам’ятає все. Єдиною європейською країною, якій  нав’язували Конституцію ззовні, була Німеччина після капітуляції у ІІ світовій війні. Але ж Україна не капітулювала.

Замість того, щоб винести конституційні новели на всеукраїнський референдум, як це роблять демократичні країни, наші можновладці категорично проти проведення референдуму. Отже, 31 серпня 2015 року може стати днем «зради». Адже саме у цей день депутати українського парламенту зберуться на позачергове засідання і спробують прийняти зміни до Конституції у першому читанні.

Шановні народні обранці, поки ще є час,подумайте, для кого ви пишете Конституцію України?


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.