Світ сповнений оптимізму

3 лютого, 18:07
Ексклюзив NV

Січень виявився найкращим січнем за багато років. І багато хто згадав старі легенди фондового ринку про те, що який січень, такий і весь рік

Оптимізм, як і раніше, панує на світових ринках. Січень виявився найкращим січнем за багато років. І багато хто згадав старі легенди фондового ринку про те, що який січень, такий і весь рік, і почали думати про те, де вони паркуватимуть свої яхти після отримання бонусів за підсумками всього 2023 року. Зростання ставок у США вже не так сильно лякає спекулянтів та торговців, адже всі побачили світло в кінці тунелю і навіть обережно сподіваються, що ставки у 2023 році в США не лише перестануть зростати, а й перейдуть до зниження. Інфляція вже не здається таким страшним звіром. Тим більше, дедалі більш оптимістичні прогнози приходять про стан світової економіки. Спочатку виявилося, що консенсус аналітиків вже не обіцяє ЄС рецесії, хоча падіння економік і може дістати окремих членів Євросоюзу. А потім і МВФ переглянув прогноз зростання світової економіки, підвищивши його з 2,7% до 2,9% у 2023 році.

Відео дня

У результаті ранок п’ятниці індекс S&P500 відкриє на позначці 4179 пунктів і так високо він не був із серпня минулого року. Продовжує зміцнюватись євро.

Показати ще новини
Радіо NV
X