Мінськ-2: чи можливі компроміси щодо Донбасу

0 коментувати
На сьогодні я не бачу шансів для проведення виборів на непідконтрольній Україні території східних регіонів

Проводити вибори у Донбасі можна тільки в тому разі, якщо там буде повністю відновлено українську владу. Поки на цій території зберігається чужа, підконтрольна Кремлю влада, ні про які вибори не може бути мови. Оскільки наслідки таких виборів непередбачувані. Може статися легалізація антиукраїнської влади.

Іншими словами, на сьогодні я не бачу жодних шансів для проведення виборів на непідконтрольній Україні території східних регіонів. Якщо говорити про способи вирішення ситуації, що склалася, то можливо, варто було сісти за стіл переговорів (і українській, і російській стороні) для обговорення прийнятних для обох сторін компромісів, виключивши при цьому можливість будь-яких поступок з питань територіальної цілісності й суверенітету України. Ці питання не можуть обговорюватися в принципі. Що стосується механізмів реалізації влади на цій території, її взаємодії з центром – тут можна було б шукати компроміси.

Але поки відповідні компроміси не знайдені, проводити вибори не можна, ні за окремим законом, ні за якими-небудь змінами в уже існуючому законодавстві. Це шлях в нікуди.

Другі Мінські угоди – політична помилка для України

У цілому ж, вважаю, що другі Мінські угоди – політична помилка для України. Ми погодилися на проведення виборів до того, як буде встановлено контроль над кордоном, а також виведені війська найманців. Тепер і європейські лідери наполягають на тому, що Україна повинна провести вибори в Донбасі. Створюється враження, ніби на цих переговорах на представників України найшла якась сила, і вони не розуміли, що підписували.

Більше думок тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.