Чотири головних результати місцевих виборів

1 коментувати
В рамках передвиборної кампанії дуже мало говорили про місцеве самоврядування та широко розрекламовану реформу децентралізації

Місцева виборча кампанія в Україні добігає кінця. І хоча ми не знаємо офіційних результатів голосування, можна підбивати перші підсумки волевиявлення українців.

По-перше, на мою думку, в країні відбулися перші місцеві вибори без надмірного використання адміністративного ресурсу. Можливо, це стане добрим початком і для інших сфер.

По-друге, вибори пройшли в демократичній атмосфері, хоча моментами мені здавалося, що ця «демократія» перетворювалася на вседозволеність і виходила за рамки закону.

Третій момент, який хотілося б відзначити в даному контексті, менш позитивний: половина виборців не прийшла проголосувати, що свідчить або про недовіру до влади, або про недовіру до себе (мовляв, від мене нічого не залежить).

По-четверте, в рамках передвиборної кампанії дуже мало говорили про місцеве самоврядування і про широко розрекламовану реформу децентралізації. Раніше передбачалося, що ці депутати будуть мати більш широкі повноваження, будуть вирішувати важливі життєві питання того чи іншого регіону, а також у них з'являться більш істотні фінансові ресурси.

Логічно, щоб всі ці питання були вирішені заздалегідь, і відразу після формування нової влади на місцях відповідні повноваження перейшли до новообраних депутатів та мерів. Хоча, чесно кажучи, сумніваюся, що це відбудеться.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.