Хто може зайняти місце Майка Флінна

0 коментувати
Це людина результатів. Він не любить слів, не підкріплених реальними справами

Кажуть, що після відставки Майка Флінна новим радником Трампа з національної безпеки, найімовірніше, стане генерал Девід Петреус.

Це незвичайна людина, з чудовою освітою, величезним бойовим і розвідувальним досвідом. Крім директора ЦРУ, він у різний час був командувачем багатонаціональними силами в Іраку, а після – в Афганістані. Пішов з поста директора ЦРУ в результаті скандалу через позашлюбні зв'язки. Простіше – мав коханку, що стало відомо ФБР. Але цей скандал уже в минулому.

Загалом, кандидатура одна з найкращих. Тільки одна деталь – Петреус людина результатів, він не любить слів, не підкріплених реальними справами. Ось одна з цитат з інтерв'ю, яке Петреус дав ще в 2013 році журналу Кореспондент, коли прилітав у Ялту, на конференцію YES.

«Запитання: В Україні ЗМІ часто повідомляють про корупцію серед представників силових структур. З одного боку, у них низькі зарплати, з іншого - це наслідок безкарності та вибіркового правосуддя. Як у США силовики борються з корупцією у своїх лавах?

«Якщо люди не довіряють тим, хто забезпечує їх безпеку, проблему треба вирішувати в терміновому порядку»

Відповідь: Насамперед, хочу сказати, що ні в однієї країни немає імунітету від корупції. Корупція - це рак системи, який може бути прийнятий за звичайний порядок речей. Тому якщо люди в погонах не служать інтересам народу, керівництву країни необхідно змушувати всі гілки влади бути підзвітними. Але мало приймати антикорупційні закони – важливо кожному хотіти і прагнути до прозорої системи управління та верховенства права. Якщо люди не довіряють тим, хто забезпечує їх безпеку, проблему треба вирішувати в терміновому порядку».

Сподіваюся, всі розуміють бачення цієї людини.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Більше поглядів тут


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     
Бачо Корчілава
Бачо Корчілава

У минулому прес-аташе посольства Грузії в  Україні 

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.