Чи гарний секс із владою?

5 коментувати
Народ, збуджений телепестощами визнаних майстрів політичної еротики, втрачає честь і невинність, пускаючи до себе в ліжко наполегливих візочниць, кондитерів або радикалів

Я нещодавно читав одну статтю, де стверджувалося, що щасливі пари займаються сексом один раз на тиждень. Ті, хто займається частіше, а уявіть собі, у сімейному житті таке теж можливо, ніякого додаткового щастя не відчувають, а ось ті, хто менше, як правило, страждають від відсутності гармонії та емоційної близькості.

Із громадянами все зрозуміло, розважайтеся на здоров'я. А ось якщо перенести цю модель відносин на владу та суспільство? Може, вдасться і цю пару зробити щасливою?

Чи часто народ займається сексом із владою? На жаль, не дуже. Регулярний секс - зазвичай раз на кілька років, коли обираємо президента, парламент і місцеву владу. Ми дуже цінуємо ці рідкісні моменти, адже вони завжди щедро прикрашені попередніми пестощами: подарунками, у вигляді гречки, ніжними словами про зниження тарифів, обіцянками безвізово з'їздити в Європу. Чого тільки не пообіцяєш в передчутті статевого акту, і чому тільки не повіриш, задихаючись у гарячих владних обіймах?

Іноді стандартні пестощі не працюють, і тоді ми намагаємося збудитися за допомогою рольових ігор. Серед усе ще популярних: «Візочниця на лабутени», «Ніжний радикал» або, наприклад, «Натурал-регіонал». Гра «Твердий ленінець», на щастя, вже вийшла з моди. Найбільш нав'язуваною вже кілька років залишається «Веселий кондитер». Все солодко і липко: розтоплений шоколад ллється в зневірені, позбавлені надії і романтики душі, тіла змащують тягучою карамельною глазур'ю і обсипають різнокольоровими кремовими трояндами щедрих обіцянок.

Раз на десять років, як і у всіх нормальних парах, трапляються кризи у відносинах, коли здається, що пристрасть уже нічим не оживити. На допомогу приходить «садо-мазо» з усіма неодмінними атрибутами: жорсткими майданними промовами, гумовими виробами, що димлять, палицями, кайданами та іншими атрибутами насильства. Досягнувши кульмінації, пристрасті вщухають. «Пані» вже не так агресивна, а «раб», який задовольнив пристрасть, менш вимогливий. Наступні кілька років гарячих відносин не чекай.

У ці періоди любовного затишку влада, як правило, займається сексом із народом без будь-якої гармонії і романтики, але методично, вдень і вночі, як у публічному домі. При цьому особливо не піклуючись про те, щоб принести партнеру задоволення, іноді оволодіваючи ним силою, виснажуючи до останньої краплі і навіть не думаючи про якісь почуття. Більше того, намагаючись швидше задовольнити свої невгамовні бажання, вона часто забуває використовувати контрацептиви, інфікуючи партнера цинізмом, скупістю, байдужістю і зневірою. Можна, звичайно, і так, але хоча б платили за послуги. А коли мало того, що безкоштовно, так ще й, ідучи з закладу, щось «на пам'ять» хочуть прихопити, то про яку стійку гармонію і емоційну близькість може йти мова?

Пік сексуальної активності зазвичай приходиться на осінь і зиму. З початком опалювального сезону нашіптування влади стає все лагідніше, довгі вечори і затишок осель сприяють близькості. «Піддав – і в ліжко!», як говорив один з героїв Сергія Довлатова. Так і народ вечором п'ятниці, попередньо піддавши, збуджений телепестощами визнаних майстрів політичної еротики, сам того не помічаючи, втрачає честь і невинність, пускаючи до себе в ліжко наполеглевих візочниць, кондитерів або радикалів. 

«Всі партнери відчувають збільшення і зменшення бажання на різних етапах відносин, і це нормально, - стверджує автор статті, - головне, щоб між партнерами була іскра, емоційний зв'язок і розуміння».

Іскра – це добре: з вогником веселіше. Цікаво, а у ваших стосунках із владою іскра ще збереглася?

Особисті фінанси з Іваном Компаном – щовівторка

Читайте інші тематичні колонки на НВ:

Сьогодні у світі з Іваном Яковиною – щодня

Момент в історії з Олександром Пасховером – щопонеділка

Кінопошук з Фоззі – щочетверга

Тиждень по-діловому з Сергієм Фурсою – щоп'ятниці

Відкриття з Олексієм Бондарєвим – щонеділі

Більше точок зору тут


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.