Усе повторюється. Це не інша річка, це болото

23 коментувати
Це було написано 18 березня 2014 року, після пикочисного походу «патріотів» у кабінет директора Першого національного

Усе повторюється. Це не інша річка, це болото...

***

1. Ми ніколи не станемо нормальною країною, якщо ділитимемо бандитів на своїх і чужих. Добрих бандитів не буває.

2. Політична сила, яка виявляє у своїх лавах бандитів, або позбавляється їх, демонструючи прихильність до демократичних цінностей, або не позбавляється, стаючи в такому разі силою бандитською.

3. Найбільше напружує той факт, що завжди, коли десь відбувається свідомо шизофренічний епізод показового бандитизму, поруч обов'язково опиняється спеціально запрошена людина із відеокамерою, і потім весь світ бачить, що в Україні б'ють людей, одягнених у костюми та краватки, приковують наручниками губернаторів, з автоматами заходять до прокурорів і в дитячих садках учать, які імена треба давати дітям.

А потім це сотні разів показують на телебаченні, й у мільйонів нормальних людей складається враження, що в Україні подібні явища – норма життя і що нас треба рятувати.

4. Усі ті, хто дає підстави саме так думати про мою країну, — це реальні та дуже небезпечні вороги моєї країни!

Й або ми всі, всі ті, хто дійсно любить Україну, засудимо та зупинимо цих провокаторів, або вони заллють кров'ю країну, спільно з тими, заради кого всі ці вистави розігруються.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.