Та посадіть же кого-небудь. Щоденник мобілізованого

7 коментувати
Зміни в Конституцію сприймалися б інакше, якщо б хоча б кілька негідників сіли на нари

(попередні дні читайте тут)

До питання про зміни в Конституції.

Шановний Петро Олексійовичу, як патентований «порохобот», невиправний оптиміст і прихильник перемоги, дуже-дуже прошу Вас наступне: так посадіть ж ви хоч кого-небудь за корупцію і сепаратизм!

Ну ж сил ніяких немає відповідати на питання, чому ніхто не посаджений. І відповідей немає. Плювати на липецьку фабрику і непроданий бізнес. І більшість ініціатив схвалюємо. Але чому нікого не посадили? Це питання-джокер для зрадофілів.

Зміни в Конституцію сприймалися б інакше, якщо б хоча б кілька негідників типу Єфремова або кілька суддів на Cayenne'ах і прокурорів з мішками налу нарешті сіли на нари. Якщо б Ви посадили кілька сот кінчених виродків, які прямо зараз, не перериваючись ні на хвилину, під час війни, пиляють нашу країну, будь-які Ваші дії виглядали б по-іншому. В тому числі, Мінські угоди, сумнівні призначення і навіть син у Верховній Раді.

Чому нікого не посадили? Це питання-джокер для зрадофілів

Гранати полетіли не лише тому, що керманичі Свободи - безвідповідальні ідіоти. Але й тому, що ні один негідник не сидить у в'язниці.

Що змінилося

Тут мене питають, а в чому власне різниця між тим, що було півтора роки тому і зараз? Та хоча б у тому, що беркути були чужі, вороги, які зривали наш прапор і кидали його на землю. А нацгварди - свої, і багато хто з них -  герої, що за цей же прапор пролили кров.

До своїх так не відносяться.

Вихідні в армії. Щоденник мобілізованого читайте тут

Місяць в армії. Щоденник мобілізованого читайте тут

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.