#Перемога дня і форма для української армії. Щоденник мобілізованого

0 коментувати
Відкладаю британку і нарешті ношу рідну українську форму

(попередні дні читайте тут)

Я отримав новий комплект форми. Відправили мені його з АТО. Так-так, в АТО привезли нову форму! Принаймні, в мою бригаду. Її туди привезли, всім роздали, а мені мій комплект замкомбата надіслав поштою.

Форма по ТУ 2014, але склад принципово інший. Бавовни 77%, поліестера 23%. Це навіть натуральніше, ніж МТР. Щільність тканини вища, ніж у британки, ближча до бундесівської, але, враховуючи інші вимоги щодо зносостійкості комплекту, це непогано. Пошито в Києві в 2015 році.

Тканина дихає. Прогулянка по Києву в кітелі поверх футболки при температурі +22 до спітніння не привела. Але, звичайно, треба ще тестувати. Крій розумний, на сідницях два шари, кишені збоку закладені цікаво, з двома гудзиками і прошивкою, як у спецурских американських штанів, які я колись купив. У кітеля є вентиляція під пахвами. Потрібні лише незначні допрацювання -  треба підшити.

Отже, відкладаю британку і нарешті ношу рідну українську форму. Вважаю, що це перемога.

Вихідні в армії. Щоденник мобілізованого читайте тут

Місяць в армії. Щоденник мобілізованого читайте тут

Текст публікується з дозволу автора

#Перемога дня і форма для української армії. Щоденник мобілізованого

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.