Дембель по-українськи. Щоденник мобілізованого

2 коментувати
Витративши декілька годин на збір 26-ти підписів, ти отримуєш на руки папери

(попередні публікації читайте тут)

Процедура демобілізації - це беззастережна перемога Української паперової армії над здоровим глуздом.

Тобі дають обхідний лист, у моєму випадку це 26 підписів. Двадцять шість підписів! Більшу частину людей, які повинні підписати його, ти в очі не бачив, як і вони тебе. Автоматично беруть твій обхідний і підписують, не звіряючись з жодними документами, списками і так далі - явно усвідомлюють повну непотрібність цього процесу. Але слухняно підписують – так належить.

Єдина людина, яка реально зацікавлена в процесі, - замком з озброєння. Однак і він, перш ніж підписати обхідний, дивиться у твій воєнник, в якому вже є його підпис про те, що зброю ти здав. Тобто, він дублює те, що зробив сам.

Українська паперова армія не відпустить тебе так просто, синку

Витративши декілька годин на збір двадцяти шести підписів, ти отримуєш на руки свої папери у кількості п'ять штук плюс воєнник, в якому зазначено те єдине, що тобі потрібно - відмітка про демобілізацію. Розписуєшся у шести різних журналах - мовляв, отримав все. Великі такі гарні гросбухи для підписів, зразка 196забутого року, стандарт НАТО напевно.

І останнє - вишенька на цьому тортику - бійці пишуть розписку про те, що у них немає претензій до військової частини. Остаточний папірець, залізобетонний папірець, броня!

Приїхавши у військкомат наступного дня, ти дізнаєшся, що необхідний для постановки на облік папірець - виписку з наказу - тобі дати забули, а того, що дали, недостатньо. Українська паперова армія не відпустить тебе так просто, синку.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.