Чому українців турбує, що про них думають в РФ. Щоденник мобілізованого

8 коментувати
Нас чужий дядько ножем ріже, а ми все шукаємо підбадьорливу посмішку на його обличчі

(попередні дні читайте тут)

Телебачення я успішно не дивлюся майже сім років. Зараз у мене його немає в принципі. Печаль з приводу російських серіалів та іншого телепродукту мені не властивий, оскільки я його не бачу. Але українську пресу я читаю – так само як і блоги. І ось чому я в черговий раз здивувався цими вихідними, прочитавши кілька цілком проукраїнських видань та блогерів.

Україна все ще дуже зациклена на росіянах. Зрозуміло, що РФ наш ворог, окупант, і за її діями потрібно пильно стежити. Їх політика у сфері антисанкцій – це нескінченне поле для троллінгу. Але от що дивно: чому ми так уважно стежимо за тим, хто і що там про нас сказав?

Ось дивіться: цей гад сказав про нас погано, а цей був начебто хороший, але от чого наговорив, що аж гидко; а цей молодець, у нього чітка проукраїнська позиція (це поки він теж щось не ляпне). Всі ці обговорення, статті, полум'яні обурення вельми розумних людей змушують мене поставити питання: доколи?

Доколи нам не буде абсолютно по барабану, що там про нас в Мордорі думають? Латиніна, Навальний, Зубков, Табаков, Рабінович, Боровий, Ілларіонов, Дугін, тисячі їх – яка, до біса, різниця, що вони про нас говорять і пишуть? Коли ми вже повністю відірвемося від колишньої метрополії?

З Росією у нас зв'язок, який нас давно збіднює і забирає ресурси

Поки все це виглядає, як реакція скривдженої дитини, яку п'яний тато побив і відібрав іграшки, але дитина все шукає в татусеві щось хороше. Ось тільки Росія нам не батько, і зв'язок наш – це не пуповина, оскільки по пуповині до дитинки все-таки йде щось корисне. А з Росією у нас зв'язок, який нас давно збіднює і забирає ресурси – людські, фінансові, інтелектуальні; несе нам смерті і руйнування.

Нас чужий, в принципі, дядько ножем ріже, а ми все шукаємо підбадьорливу посмішку на його обличчі. Час добряче йому врізати, відійти на безпечну відстань і зайнятися своїми власними справами.

Вихідні в армії. Щоденник мобілізованого читайте тут

Місяць в армії. Щоденник мобілізованого читайте тут

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.