Китай не хоче, щоб Україна виграла. Що ж тоді з Путіним?
Китай не хоче, щоб Україна виграла цю війну, але вони дотримуються-таки деяких принципів. І вони не готові надати Путіну потрібну допомогу
Я часто виступаю з критикою адміністрації Байдена за те, що вони завжди надто повільно й надто несміливо посилають Україні потрібну військову техніку. Ми всі знаємо, що ми можемо майже забезпечити український військовий наступ цього року постачанням Україні артилерії дальністю до 300 км і ракет із такою дальністю, з танками та винищувачами, як F-16.
Так, ми вирішили нарешті посилати вам танки, але ми вирішили посилати вам це зовсім повільним шляхом. Маю на увазі, що ви отримаєте це колись наступного року. Наразі ми говоримо, що хочемо прискорити цей процес. І ми говоримо, що посилатимемо вам восени. Вам потрібні ці танки зараз, улітку. Тому Вашингтон може робити набагато більше, але затримує цей процес.
Ритм політики цієї адміністрації у цій кризі вже відомий. Майже щоразу, коли Україна просить нову військову техніку, Білий дім каже «ні». Потім протягом кількох тижнів, кількох місяців або навіть довше вони говорять «так». Ми знаємо, як цей процес працює.
Насправді вони побоюються російської ескалації та блефу Путіна про можливе застосування ядерної зброї. Але ця адміністрація не любить критику, особливо Конгрес. Адміністрація любить, коли американські союзники вирішують надсилати Україні потрібну військову техніку, як Великобританія та Польща. І ці факти впливають на їхню політику.
Російські варварські методи у війні впливають на їхній графік.