Чому Україні час ввести візи з Росією

6 коментувати
Візовий режим може створити незручність, але це - правильне рішення

У мене є дозвіл на постійне проживання в Україні, в Росію я не їжджу, мої родичі теж не часто сюди приїжджають. Але, якщо б їм або моїм друзям і потрібно було приїхати, то я б не заперечував, щоб вони отримували візи.

Зрештою, простіше отримати візу, ніж довго чекати, як це часто буває особливо з молодими людьми чоловічої статі, вирішення своєї долі на кордоні: пустять чи не пустять. Наприклад, як буває, коли прилітає рейс з Мінська, Кишинева або подібних міст з громадянами Росії. Іноді вони змушені довго сидіти і чекати рішення: пустять їх чи ні. Думаю, насправді вони б вважали за краще в'їжджати на законних підставах за одноразовими або багаторазовим візами, залежно від обставин, які їх сюди привели.

Простіше отримати візу, ніж довго чекати вирішення своєї долі на кордоні

Зрозуміло, це комусь може здатися несправедливим і незручним: "А як же так. А ось раніше". А раніше ми не воювали. Раніше ваша країна, дорогі росіяни, не вела війну, яку розв'язав ваш президент, якого 86% з вас підтримують. А ті, хто Путіна не підтримують, принаймні поставтеся з розумінням, якщо ви як і раніше продовжуєте вважати українців своїми братами і співчуваєте тому становищу, в якому вони опинилися в результаті гібридної агресії РФ, тому що зараз інша ситуація і ставлення до Росії в цілому.

Але є і зворотна сторона медалі: є українці, які їздять в Росію на заробітки, є українці, у яких родичі живуть в Росії. І, можливо, будуть відповідні заходи [з боку РФ], тобто візи для українців і якісь інші дискримінаційні правила, на зразок реєстрації.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.