Український SWAT. В країні з'явиться свій універсальний спецназ

1 коментувати
Нещодавно прокидаюся вранці після доби, переглядаю повідомлення. Читаю: "Братику, молися за мене, буду намагатися пройти у К. О. Р. Д."

Є у мене друг. Нормальний такий мужик, дружина, діти. Путній.

Після Майдану пішов у добровольчий тоді батальйон, який потім зарахували до МВС, служив потроху, підтримував безпеку нашого міста. Один бог знає, скільки всього пройшло через їхні блокпости в ті часи.

З часом його підрозділ набирався досвіду, почали відправляти у зону АТО. Професіонали типу. Працювали і продовжують там працювати.

Цікаві речі розповідає про те, що відбувається по той бік. Втім, не про це зараз.

Дружина завжди з нетерпінням чекає його дзвінків і повідомлень, особливо, коли вони десь під обстрілом перебувають, або виконують якісь завдання. Намагаюся час від часу через мережу слідкувати за їх життям, що там у них нового.

Один бог знає, скільки всього пройшло через їхні блокпости в ті часи

Днями розмовляли, каже, ти знаєш, вранці на ладнанні стою такий, слухаю комбата, і відчуття таке гарне в грудях, ніби я щось означаю в цьому житті, і ніби чогось вартую. І так мені радісно від цього стає, словами не передати.

А нещодавно прокидаюся вранці після доби, переглядаю повідомлення. Читаю: "Братику, молися за мене, буду намагатися пройти у К. О. Р. Д.".

Щасти! Я у тебе вірю.

P. S. У недалекому майбутньому у нас буде свій універсальний спецназ, аналог SWAT.

І бігає ж, чортяка, по 10 кілометрів. Тренується.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Про різницю між денним і нічним патрулюванням читайте тут

Про перші дні нової поліції читайте тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.