У топку критиків. Не помічайте їх

0 коментувати
Ви не повинні всім подобатися. Ваша місія в цьому світі – змінити його на краще, а як ви це зробите – вирішуєте тільки ви

Людина формується в соціумі. Соціум формує громадську думку. Чим більш маргінальний соціум, тим популярніша громадська думка. Особливо, коли це стосується чужих невдач. Чи перемог.

Ви помиляєтеся. Вони помиляються. Всі помиляються. Але чому найбезглуздіші помилки, як правило, пов'язані з бажанням викликати в суспільстві позитивну реакцію. Це бажання – саме по собі велика помилка. Громадська думка – зло. Громадська думка знищила в зародку мільйони ініціатив і крутих починань. Поки ви боїтеся громадської думки і озираєтеся на інших – все, що ви робите, буде недосконалим. Кажуть, що зі своїм уставом у чужий монастир не ходять. Але для того, щоб знайти цей монастир – потрібно спочатку навчитися ходити. І зробити це можна тільки самостійно. Треба піти. Пофіг, у чий монастир.

Критики – це наше все. Це "реалісти", які вічно сумніваються у всьому, висміюють і ставлять під сумнів будь-яку ініціативу: пофарбував паркан – ніхто не оцінить, запустив проект – ідея лайно, вкрутив лампочку в під'їзді – з жиру казиться, подав склянку води – отруїти хоче. Не дай боже вам припуститися помилки, збитися або закашлятися – будете прокляті та віддані анафемі. Критики завжди напоготові і в усьому бачать змову. Всі їхні життєві зусилля спрямовані винятково на пошук брудної білизни в чужих кошиках. Сидять на дивані в трусах, але всім незадоволені. В дупі, але заперечують.

Ви помиляєтеся. Вони помиляються. Всі помиляються

У топку критиків. Не помічайте їх. Бережіть свою карму. Ніхто не досконалий, і вже тим паче той, хто вас критикує. І якщо ви будете постійно озиратися на інших – то обов'язково спіткнетеся і розіб'єте лице. Тому опустіть голову і робіть свою справу. Ви – це ви. Особистість зі своїм баченням світу, своїми пристрастями і думкою. І ваша думка може відрізнятися від думки оточення. Ви не повинні всім подобатися. Ваша місія в цьому світі – змінити його на краще, а як ви це зробите – вирішуєте тільки ви. І навіть якщо в результаті ваш проект оцінять тільки ваші діти – цього достатньо. Всім не догодиш, і немає сенсу про це переживати.

Все інше – це собачий гавкіт.

Матеріал опубліковано з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.